Здравейте, Гост
Username Password: Remember me

Epi
(1 разглеждат) (1) Guest
  • Page:
  • 1

TOPIC: Epi

Epi 7 years, 1 month ago #1041

• tatyana
  • Офлайн
  • Fresh Boarder
МОЛЯ, МОЛЯ, МОЛЯ, ПИШЕТЕ МИ ТЕЗИ, КОИТО СТЕ СЕ СБЛЪСКВАЛИ ИЛИ ИМАТЕ ПОДОБЕН ПРОБЛЕМ!

Здравейте, Здравейте!

Иска ми се да Ви пиша по повод мой личен проблем.
Страдам от заболяване, което не се води за трайно увреждане, не е лечимо, не е физическо, но се изявява физически, не ме приемат за болна при болните и за здрава при здравите, не ми дават инвалидност, но и работодателите не ме приемат за здрава изобщо голям парадокс.

Почти всички хора много се страхуват (буквално), след като чуят или особено тези, които видят пристъп.

МОЛЯ, МОЛЯ, МОЛЯ, ПИШЕТЕ МИ ТЕЗИ, КОИТО СТЕ СЕ СБЛЪСКВАЛИ ИЛИ ИМАТЕ ПОДОБЕН ПРОБЛЕМ!
Last Edit: 7 years, 1 month ago от tatyana.
Потребители казали Благодаря: diana_marinova1966

Re: Epi 6 years, 5 months ago #1601

• i1357
  • Офлайн
  • Fresh Boarder
Здравейте Татяна! От епилепсия ли сте болна? От написаното стигнах до това заключение? Имам опит в това! Пешете ако желаете.

Re: Epi 6 years, 5 months ago #1602

• grand
  • Офлайн
  • Fresh Boarder
Zdaveite Tanq
Ne si idinsvenata s tova zabolqvane . Da taka e hprata gi e strah
samo kato 4uqt ili vidqt pristap. Prosto nemogat da go vyspriemat
tova e problema.

Re: Epi 5 years, 8 months ago #2390

• Stella
  • Офлайн
  • Fresh Boarder
Здравей Татяна. Видях, че темата е стара, но все пак реших да се изкажа... Това заболяване е трайно, става все по - лечимо и дават инвалидност Е да, малко е гадничко да те види някой с припадък, но ставаш, изтупваш прахта, вдигаш носа и тръгваш напред...
Исках да знаеш, че не си единствената с епилепсия. Просто хората не говорят за това заболяване от срам.

Re: Epi 5 years, 8 months ago #2391

• katrinata
  • Офлайн
  • Expert Boarder
Не мога да разбера психиката на някои хора. За мен е срамно да излъжеш, да измамиш, да откраднеш, а това че си болен от някаква болест, изобщо не е срамно. А пък и тези, които се подиграват на болен човек, изобщо не са застраховани срещу болести. Така, че главите гордо вдигнати и напред.
  • Page:
  • 1
Модератори: venko1978
Time to create page: 0.12 seconds