Здравейте, Гост
Username Password: Remember me

ТУК ТЕ СРЕЩНАХ :)
(1 разглеждат) (1) Guest
  • Page:
  • 1

TOPIC: ТУК ТЕ СРЕЩНАХ :)

ТУК ТЕ СРЕЩНАХ :) 5 years, 4 months ago #1676

• ned
  • Офлайн
  • Administrator
Създадох тази тема, защото ми се искаше да има място, където,..а и който иска да сподели за своята "първа среща" с любим човек, добър приятел или просто човек с сродна душа, когото е открил тук в сайта или чрез него

This image is hidden for guests. Please log in or register to see it.

Приятели, моля да спазваме добрия тон в сайта и да не съсипваме добрите идеи и дела тук
Last Edit: 3 years, 4 months ago от ned.
Потребители казали Благодаря: HristoVatev, Deqna, janits, SIGI, faith-zfs, дани, sisipisi82, maru4o123, Дидка, niki...

Re: ТУК ТЕ СРЕЩНАХ :) 5 years, 4 months ago #1677

• faith-zfs
  • Офлайн
  • Junior Boarder
Поздравления и адмирации за темата Нед!
Странно нещо е съдбата - преди 1 час с моето момче си говорихме, че трябва да сме благодарни на този сайт, защото ни срещна и в следващия момент - ти създаде тази нова тема
Всичко, което ми се случи 19 дни след регистрацията ми в сайта е само потвърждение на мисълта, че най - хубавите неща в живота се случват когато най-малко ги очакваме!
Няма да ви оттегчавам с подробности, за това набързичко ще ви разкажа за нас.
Когато се регистирах тук бях в много тежък период на дълго отлагана раздяла. Бях чувала за сайта от мои приятели с Множествена склероза, но все не намирах смелост да се регистрирам. Направих го и една самотна вечер няколко седмици по - късно Той ме потърси. Последното, което съм търсила в този момент бе нова любов, но Съдбата си знае работата - от първите мигове усетих, че това е моята сродна душа... Обикновено не отговарям, но тази вечер нещо ме накара да приема поканата му за приятелство и в Скайп и честно казано не съжалявам. Той е Мъж, Приятел и Човек !!! До този момент, за тези 33 години, не съм срещала по-истински и по-любящ от Него!!! Вече 8 месеца сърцето ми прелива от любов и неописуемо щастие!
Няма да крия, че е много трудно и тежко на моменти...Водиме си своите малки борби, но оцеляваме, защото сме заедно двамата. Делят ни все още километри, но скоро ще бъдем заедно постоянно и знам, че тепърва ни предстоят още по-красиви и щастливи мигове!
Благодаря на създателя на сайта, благодаря на Съдбата и не на последно място - благодаря, че те има мило мое слънчице!!!
А на всички тук пожелавам да имат същата любов и топлина, на които се радвам аз в момента и никога да не спират да вярват в Чудеса!!!!
Last Edit: 5 years, 4 months ago от faith-zfs.
Потребители казали Благодаря: Deqna, ned, svet, katrinata, дани

Re: ТУК ТЕ СРЕЩНАХ :) 5 years, 4 months ago #1679

• maru4o123
  • Офлайн
  • Fresh Boarder
POJELAVAM NA VSICHKI DASI NAMERQT SVOITE POLVINMKI I DA NQMA SAMOTA BLAGODARQ NED
Потребители казали Благодаря: ned, faith-zfs, katrinata

Re: ТУК ТЕ СРЕЩНАХ :) 5 years, 4 months ago #1680

• katrinata
  • Офлайн
  • Expert Boarder
Много се радвам за теб мило момиче. Пожелавам ти да изживееш много красиви мигове с твоето момче. Успех!
Потребители казали Благодаря: ned, faith-zfs

Re: ТУК ТЕ СРЕЩНАХ :) 5 years, 4 months ago #1681

• vuila
  • Офлайн
  • Fresh Boarder
straxotna tema,Ned blagoradarq
Потребители казали Благодаря: ned, katrinata

Re: ТУК ТЕ СРЕЩНАХ :) 5 years, 4 months ago #1682

• ned
  • Офлайн
  • Administrator
faith-zfs wrote:
Поздравления и адмирации за темата Нед!
Странно нещо е съдбата - преди 1 час с моето момче си говорихме, че трябва да сме благодарни на този сайт, защото ни срещна и в следващия момент - ти създаде тази нова тема
Всичко, което ми се случи 19 дни след регистрацията ми в сайта е само потвърждение на мисълта, че най - хубавите неща в живота се случват когато най-малко ги очакваме!
Няма да ви оттегчавам с подробности, за това набързичко ще ви разкажа за нас.
Когато се регистирах тук бях в много тежък период на дълго отлагана раздяла. Бях чувала за сайта от мои приятели с Множествена склероза, но все не намирах смелост да се регистрирам. Направих го и една самотна вечер няколко седмици по - късно Той ме потърси. Последното, което съм търсила в този момент бе нова любов, но Съдбата си знае работата - от първите мигове усетих, че това е моята сродна душа... Обикновено не отговарям, но тази вечер нещо ме накара да приема поканата му за приятелство и в Скайп и честно казано не съжалявам. Той е Мъж, Приятел и Човек !!! До този момент, за тези 33 години, не съм срещала по-истински и по-любящ от Него!!! Вече 8 месеца сърцето ми прелива от любов и неописуемо щастие!
Няма да крия, че е много трудно и тежко на моменти...Водиме си своите малки борби, но оцеляваме, защото сме заедно двамата. Делят ни все още километри, но скоро ще бъдем заедно постоянно и знам, че тепърва ни предстоят още по-красиви и щастливи мигове!
Благодаря на създателя на сайта, благодаря на Съдбата и не на последно място - благодаря, че те има мило мое слънчице!!!
А на всички тук пожелавам да имат същата любов и топлина, на които се радвам аз в момента и никога да не спират да вярват в Чудеса!!!!

Ето нещо най най-прекрасно
Искрено и от сърце се радвам за вас. Желая да сте все така влюбени и да сте заедно завинаги и във всичко
Пожелавам го това на всеки, дано има повече хора, срещнали човека на своя живот именно тук, а и не само.

Знаете ли, идеята ми за такава тема беше отдавна, защото виждах и знаех за хора, които се бяха запознали тук, решили да са заедно и са щастливи (надявам се, който иска от тях да сподели), но..и няма да скрия, че вашите снимки ме накараха да се сетя пак за това.

Може би много от вас знаят, че и аз преминах през някои неща.. и хубави и не толкова (както всеки човек, това е живота), но аз си зная - всяко нещо е за Добро, но по пътя към него има и недобри неща .. та исках да кажа, и аз срещнах доста хора тук (също срещнах моя човек (отново), е не тук). С доста хората, които се запознахме тук, сме много яки приятели вече, събираме се, веселим се, хубаво е,.. а с други по малко, нормално е, и искам да Благодаря на всеки от тях

И накрая искам да пожелая на всеки само Здраве (останалото се постига, някак си) ..и всеки да знае, че някъде, някой също го търси - и така ще е ..докато се намерят

Успех Приятели и Дерзайте ( дръзвайте да опитвате!)

..малко скобите май ги прекалих, но в тях обикновено има "големи" неща
Last Edit: 5 years, 4 months ago от ned.
Потребители казали Благодаря: svet, faith-zfs, katrinata

Re: ТУК ТЕ СРЕЩНАХ :) 3 years, 5 months ago #3003

• SIGI
  • Офлайн
  • Junior Boarder
prekrasna tema.... s radost chetiah mnenieto na horata po gore i iskreno se radvam za vsichki tiah...
Потребители казали Благодаря: ned

Re: ТУК ТЕ СРЕЩНАХ :) 3 years, 4 months ago #3103

• ned
  • Офлайн
  • Administrator
Потребители казали Благодаря: SIGI
  • Page:
  • 1
Модератори: venko1978
Time to create page: 0.16 seconds