Здравейте, Гост
Username Password: Remember me

Имате ли хоби - споделете :)
(1 разглеждат) (1) Guest
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: Имате ли хоби - споделете :)

Re: Имате ли хоби - споделете :) 3 years ago #3278

• slavi55566
  • Офлайн
  • Senior Boarder
ДО ned и Krasistar - Незная как да го нарека телепатия , блиски характери или братя по съдба но цял живот съм се придържал към тази максима че когато хобито на човек му стане прафесия то работатаму се превръща в забавна игра и съм се старал винаги да трансвормирам хобито си в професия - бях доброволен планински спасител завърших първо висше медицина , занимавахсе с електроника ( поколението около 70-80г ) знаят колко приятно бе навремето даси направиш сам усилвател или ЦМУ(цвето музика с бягащи ефекти ) презаписах в ВМИ - Ленин сега технически университет Факултет ЕЛЕКТРОНИКА И АВТОМАТИКА катедра ТРАНСПОРТНА И АВИАЦИОНА ТЕХНИКА ИТОКА СЕГА ИМАМ ДВЕ ХОБИТА /ПРОФИСИИ КАЗВАМ ХОБИТА ПОРАДИ ПРИЦИНАТА ЧЕ В СЛЕДСТВИЕ НА ЗАБОЛЯВАНИЯ НЕ МОГА ДА ПРЕКТИКУВАМ НИЩО ОТ ГРЕ ПОСОЧЕНИТЕ . ПОЗДАВЯВАМ ВСИЧКИ ИЗБРАЛИ ТОЗИ ПЪТ ЗА РЕАЛИЗАЦИЯ .
Потребители казали Благодаря: ned

Re: Имате ли хоби - споделете :) 3 years ago #3281

• ninap
  • Офлайн
  • Fresh Boarder
За жена на моята възраст , която не се е научила да плете и бродира / за срамотите ! / остана да гледам филми /без сладникавите сериали / , да проучвам хладилника , да правя опити да си търся приятели на моята възраст ! Това се оказа непосилна работа ! Станали сме много рационални ! Някога хобито ми беше да шия , за семейството и за себе си ! Оказа се голямо удоволствие - сама се научих и шиех всичко ! Истина е , че хобито не може да е професия , губи си чара ! Удоволствие беше и работата ми - ползувах телефони и писалки и се борих за да докажа на практика , че жената знае и може повече от колегите си мъже ! Ползувах компютър , но с готови програми ! Сега не мога да прехвърля снимките от телефона на компютъра , не мога да гледам филми от компютъра, какво остана да си запиша някой филм ! Скайпа ми е постоянно "на линия" , а на портала ги няма вече съобщенията от фейсбук ! Имам нужда от приятели , които да ме научат онлаин! Почти не излизам от апартамента , само ако чуя за екскурзия не пропускам / не съм от ходещите пеша /! Ходи ми се в Ерусалим ! Дъщерята обещава , но през пролетта ! До тогава я камилата я камиларя !

Re: Имате ли хоби - споделете :) 3 years ago #3283

• plamen71
  • Офлайн
  • Fresh Boarder
Благодаря!

Re: Имате ли хоби - споделете :) 3 years ago #3287

• Lili
  • Офлайн
  • Fresh Boarder
ами хоби... обичам да чета несериозна литература (и то за предпочитане в ел. вид - да не изпусна книгата или да не я намачкам), допреди 1 год. бях доста време увлечена и по японските анимета (руснаците много оперативно си ги превеждат и озвучават), а от 3 месеца съм се увлякла по играта Небеса - на основата на "3 камъка в ред" (Match 3 Games), но със състезателна жилка и с някои други елементи (собствен въздушен остров с пещера, магазин и училище за заклинания и...).
но основното е четенето на "лека" литература!!!!
е и да се вясвам тук ... абсолютно не ми е хоби
Last Edit: 3 years ago от Lili.

Re: Имате ли хоби - споделете :) 3 years ago #3288

• MilenL
  • Офлайн
  • Senior Boarder
Хобита много,проблема е,че са нетрайни;) Хубаво би било да си има човек едно любимо интересно занимание:)
Last Edit: 3 years ago от MilenL.
  • Page:
  • 1
  • 2
Модератори: venko1978
Time to create page: 0.13 seconds