Здравейте, Гост
Username Password: Remember me

Търси се администратор на уебсайтове от България
(1 разглеждат) (1) Guest
  • Page:
  • 1

TOPIC: Търси се администратор на уебсайтове от България

Търси се администратор на уебсайтове от България 5 years, 11 months ago #2475

• Lethos
  • Офлайн
  • Junior Boarder
Екипа на сайт infozauk.com/ и сайтовете easte.co.uk/ търси администратор намиращ се в България, владееш английски и с умения за писане на статии и новини.
Става въпрос за постоянна работа на пълен работен ден която ще включва да се пускат статии, да се пишат такива въз основа на зададена тема или информация, както и преводи основно от английски на български. Познанията за Великобритания и живота в нея са предимство.
Става въпрос за работа от вкъщи. Опит с Wordpress и писане на статии и новини са предимство.
Моля интересуващите се да ипращат CV на емайл infozauk@gmail.com
Last Edit: 5 years, 11 months ago от Lethos.
Потребители казали Благодаря: HristoVatev, svetla_bolneva

Re: Търси се администратор на уебсайтове от България 5 years, 10 months ago #2482

• magda_lena
  • Офлайн
  • Fresh Boarder
ТАЗИ ОБЯВА ЗА РАБОТА Е ПЪЛНА ИЗМАМА! САМО ИЗПОЛЗВАТ ТРУДА НИ...
Потребители казали Благодаря: svetla_bolneva

Re: Търси се администратор на уебсайтове от България 5 years, 10 months ago #2483

Човек отзовал се на обявата, установил, че е измама. Внимавайте!

Re: Търси се администратор на уебсайтове от България 5 years, 10 months ago #2484

• magda_lena
  • Офлайн
  • Fresh Boarder
За съжаление, само ни използват труда, да им превеждам разни текстове и да им пиша статии и всичко това за 300.00лв. , които не се знае дали ще ти ги платят изобщо! Предварително работиш квалифициран труд с риск да не ти се плати!!!! Правете си сами сметката! Казаха ми да им имам доверие....г-н Атанас Чиков, така се изрази!!!!

Re: Търси се администратор на уебсайтове от България 5 years, 10 months ago #2485

• Lethos
  • Офлайн
  • Junior Boarder
Обявата е 100% валидна и няма никаква измама в нея, аз работя за човека от 6 месеца и всичко е точно при него.
Маги, никой не плаща предварително, на мен също ми платиха след първия месец работа.Мисля че ти дадоха 2-3 пробни задачи, да те тестват как ще се справиш и ти искаш да ти платят за тях?
Би ли ми казала кое точно квалифицираш като, измама?
Потребители казали Благодаря: forum.0212

Re: Търси се администратор на уебсайтове от България 5 years, 10 months ago #2486

• magda_lena
  • Офлайн
  • Fresh Boarder
Кой се крие зад този профил? Много си загадъчен!Помислих, че е Коцето с Мускулната атрофия, ама той има друг профил - профилът, от който е публикувана обявата! Учудвам се, знаеш името ми и че са ме тествали...значи си от екипа...

Е, нека Ви кажа, че няма нищо в интернет, което можем да кажем, че е 100% валидно или по-точно истинско! Тук всеки може да пише каквото си иска..Истината е, че става въпрос за една работа 100% на черно, която те заблуждават, че уж е постоянна и си на заплата, работиш на пълен работен ден...ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ...Нито ти предлагат трудов договор, нито нищо! Дори не знаеш за кой всъщност работиш! Просто омагьосан кръг! Ако искате да Ви използват за жълти стотинки, "кандидатствайте"
Потребители казали Благодаря: dkenanova

Re: Търси се администратор на уебсайтове от България 5 years, 10 months ago #2487

• Lethos
  • Офлайн
  • Junior Boarder
Не знам къде видя някой да се крие, може да ми прочетеш и профила ако искаш, там си пише всичко?!

Ако за тебе 300 лева са жълти стотинки добре, само че физически здравите хора в малките градове масово работят за толкова пари и по малко даже, а за хората с увреждания да си намерят работа е почти чудо, ако не знаеш как е в България да те светна, ти явно не си от тука.

Наистина е жалко за тебе, че пропускаш така леко шансовете които ти се дават, с това поведение едва ли ще си намериш някаква работа в скоро време.

А ето и обявата от която си намерих работата, пусната в този форум "Работа за модератор на цял работен ден"
Last Edit: 5 years, 10 months ago от Lethos.

Re: Търси се администратор на уебсайтове от България 5 years, 10 months ago #2488

• Lethos
  • Офлайн
  • Junior Boarder
Искам също така да Благодаря на хората създали и поддържащи сайта network-hv, тъй като благодарение и на тях си намерих тази работа.Знам че го правя със закъснение, но не ми се отдават много тези неща.
Last Edit: 5 years, 10 months ago от Lethos.
Потребители казали Благодаря: svetla_bolneva

Re: Търси се администратор на уебсайтове от България 5 years, 10 months ago #2489

• forum.0212
  • Офлайн
  • Fresh Boarder
Здравейте,

Аз също работя за този екип повече от година вече. Екипът се разрастна, защото и работата се увеличава. Никога не е имало никакъв проблем със заплащането. Отношенията между хората в екипа са много добри, дори приятелски. Действително при нас работи Lethos от около половин година и сме много доволни от него, мисля, че и той харесва работата си.

Работодателят ни има желание да назначава хора с увреждания, съзнавайки че вероятно някои от тях имат по-малко възможности за други позиции. За съжаление, в този случай, не се получи сработване, но хората са различни и всеки има право на преценка дали дадена позиция е подходяща за него или не. Пожелавам на magda_lena да намери скоро точно тази работа, която ще удовлетвори изискванията й.

Що се отнася до конкретното място, вече имаме друг човек, който премина успешно без проблеми първоначалните три задания за проверка на способностите, които magda_lena не хареса и вече го включихме в екипа на пробен срок, работата по време на който се заплаща, независимо от това, дали човекът ще продължи нататък или не.

За момента позицията е затворена, надяваме се с новото момче да се харесаме също взаимно и да работим заедно. Той не кандидатствал от този сайт, доколкото зная, студент предпоследна година и засега демонстрира голямо желание да работим заедно.

И аз да благодаря на хората, поддържащи този сайт виждам, че много хора получават помощ и подкрепа в него. Приятна вечер на всички

Re: Търси се администратор на уебсайтове от България 5 years, 10 months ago #2490

• ivo1
  • Офлайн
  • Fresh Boarder
Здр аз сам инвалид 2-ра група с право на работа с ДЦП тьрся работа според възможностите ако се освободи място ще сам благодарен да пишеш
Потребители казали Благодаря: forum.0212

Re: Търси се администратор на уебсайтове от България 5 years, 10 months ago #2491

Ехаааа, определено пролича първичният инстинкт - недоверчивост,по-човешки богато подправена с емоция! 300 лв. си са много пари, особено за хора без трудови умения. За съжаление, мнозина нямаме и нужната квалификация, поне колкото да разберем какво стои зад дадена обява, и дали сме годни за работа. Благодаря на всички,взели участие в развилата се по-горе дискусия, защото, поне на мен даде изключително ценно инфо!
Потребители казали Благодаря: Lethos, forum.0212

Re: Търси се администратор на уебсайтове от България 5 years, 10 months ago #2492

• magda_lena
  • Офлайн
  • Fresh Boarder
Всеки има своя истина и може да изкаже мнението си. Светла, 300.00лв. са малко пари, при положение, че за качествен превод на страница се взима 10.00лв! Моля, да ме извини гореспоменатият "работодател", но аз не бих му вършила черната работа за тази символична сума. Дори и да се бях съгласила, първо, никой не ме уведоми, че ще имам 3 тест - задания, за които също ще ми бъде платено. Напротив, чудеха се какво да ми възложат като задачи. Трябваше, едва ли не, аз да си търся работата. Много несериозно...И второ, въпросната 1-ва тест-задача беше превод от английски на български език. Отне ми поне 8 работни часа да го преведа, защото информацията беше обемна, а и исках да бъде почти готова за пускане статия в сайта infozauk.co.uk Преводът е почти 6 страници...
  • Page:
  • 1
Модератори: venko1978
Time to create page: 0.22 seconds