Здравейте, Гост
Username Password: Remember me

ТЪРСЯ СИ ДРУГАРЧЕ В ЖИВОТА :)
(1 разглеждат) (1) Guest

TOPIC: ТЪРСЯ СИ ДРУГАРЧЕ В ЖИВОТА :)

Re: ТЪРСЯ СИ ДРУГАРЧЕ В ЖИВОТА :) 3 years, 5 months ago #3045

• katrinata
  • Офлайн
  • Expert Boarder
Пожелавам на всички, които си търсят другарчета, независимо дали в този сайт, или в реалния живот, да намерят точният за себе си човек. Съвет най-вече към дамите, свалете малко гарда, живота е низ от компромиси. Не може да имате само претенции и самочувствие, без никакво покритие. Не гледайте богатства, пари, имоти, защото това са преходни неща. Когато един човек ти допада, цени те, обича те, какво значение има, дали е богат, или беден, дали има висше образование, или не. Пожелавам успех на всички!
Потребители казали Благодаря: ned, svetla_bolneva, Стефан Жеков, danined, Дидка

Re: ТЪРСЯ СИ ДРУГАРЧЕ В ЖИВОТА :) 3 years, 5 months ago #3046

Съгласен съм с мнението на Lethos,че повечето момичета с увреждане са с големи претенции,и аз съм си мислил,че ще ми е по-лесно да си намеря здраво момиче,но дали ще бъда щастлив с нея или използван,е друг проблем... Желая успех на всички и въпреки трудностите да не се предават в откриването на щастието си!
Потребители казали Благодаря: ned, katrinata, Дидка

Re: ТЪРСЯ СИ ДРУГАРЧЕ В ЖИВОТА :) 3 years, 5 months ago #3047

• DJ_ALEX
  • Офлайн
  • Junior Boarder
katrinata wrote:
Пожелавам на всички, които си търсят другарчета, независимо дали в този сайт, или в реалния живот, да намерят точният за себе си човек. Съвет най-вече към дамите, свалете малко гарда, живота е низ от компромиси. Не може да имате само претенции и самочувствие, без никакво покритие. Не гледайте богатства, пари, имоти, защото това са преходни неща. Когато един човек ти допада, цени те, обича те, какво значение има, дали е богат, или беден, дали има висше образование, или не. Пожелавам успех на всички!

абсолутно съм съгласен с тебе и много се надявам да те послушат

Re: ТЪРСЯ СИ ДРУГАРЧЕ В ЖИВОТА :) 3 years, 5 months ago #3054

• Санчо
  • Офлайн
  • Fresh Boarder
Айде дамите да излизат на мегдана, че съм се наежил да се женя ! Не се крийте !
Потребители казали Благодаря: ned, katrinata

Re: ТЪРСЯ СИ ДРУГАРЧЕ В ЖИВОТА :) 3 years, 5 months ago #3055

• ned
  • Офлайн
  • Administrator
Санчо wrote:
Айде дамите да излизат на мегдана, че съм се наежил да се женя ! Не се крийте !

айде Санчо, на правилното място пишеш де... Ти си
Потребители казали Благодаря: katrinata, Дидка

Re: ТЪРСЯ СИ ДРУГАРЧЕ В ЖИВОТА :) 3 years, 5 months ago #3056

• Санчо
  • Офлайн
  • Fresh Boarder
Ама няма ги момите !
Потребители казали Благодаря: ned

Re: ТЪРСЯ СИ ДРУГАРЧЕ В ЖИВОТА :) 3 years, 5 months ago #3060

Страх ги е да не се откъснат от полите на мама!

Re: ТЪРСЯ СИ ДРУГАРЧЕ В ЖИВОТА :) 3 years, 5 months ago #3061

• Санчо
  • Офлайн
  • Fresh Boarder
Те нашите момичета са смели, но ако дойдат с мама, аз ще дойда с тате, та на мене ако не ми провърви, барем той да се уреди.
Потребители казали Благодаря: ned, Lethos, Стефан Жеков, katrinata, Дидка

Re: ТЪРСЯ СИ ДРУГАРЧЕ В ЖИВОТА :) 3 years, 5 months ago #3062

• DJ_ALEX
  • Офлайн
  • Junior Boarder
Санчо wrote:
Те нашите момичета са смели, но ако дойдат с мама, аз ще дойда с тате, та на мене ако не ми провърви, барем той да се уреди.

Mnogo dobre kazano
Потребители казали Благодаря: ned, Дидка

Re: ТЪРСЯ СИ ДРУГАРЧЕ В ЖИВОТА :) 3 years, 5 months ago #3063

• svet
  • Офлайн
  • Expert Boarder
Темата поне раздвижи форума.
Иначе проблемът и на "здрави" (колко са здрави е друг въпрос) и на болни - все един и същ: недооценяване. Самите ние не познаваме себе си, не познаваме и другите. Страх ни е да рискуваме и при нас този страх/предпазливост е основателен! Докато т.нар. "здрави" рискуват, хващат се с някого, който после излиза неподходящия човек, лижат рани (материални и душевни) и после пак... същото!
Съвсем реално очакване на човек с някакви проблеми е другарчето му да няма точно тези проблеми, за да му е в помощ. Макар от практиката слепи да се водят със слепи, все пак е по-добре хората да се допълват. По отношение на инвалидността - много "здрави" са по-непълноценни от много инвалиди. Просто не са се справяли с трудности, не са се борили и това ги е направило предимно очакващи хубавата страна на живота. Около мен има доста такива "здрави" хора. Даже ме смятат за внушаваща си болести и изобщо не ме чуват и забелязват когато съм в някаква криза - аз ще се справя, нали съм го правила и друг път?!?
Дали човек е здрав или болен зависи от себеусещането и подхода към живота. Много често тъкмо болните вършат повече работа - свръхреализация, която е предизвикана от усещането да докажат на себе си, че са добре.
Лично при мен често се е случвало да работя вместо другите и физически, а здравите да ме гледат и седят/лежат дори. Случвало ми се е и да се боря там, където здравите ще хленчат, че не става.
Затова не деля хората на такива с група инвалидност, а на пълноценни и непълноценни душевно и духовно.
Светът познава физически инвалиди, които са много по-стойностни и креативни от здрави хора с материални възможности. И са дали много повече от себе си.
Тук има достатъчно страдали хора, които вероятно са наясно, че не парите, не секса и не външността определят качеството на живот. И до днес не мога с пари да си платя човещина, разбиране и подкрепа. И с вас е така, нали?
Потребители казали Благодаря: ned, Lethos, Стефан Жеков, Дидка

Re: ТЪРСЯ СИ ДРУГАРЧЕ В ЖИВОТА :) 3 years, 5 months ago #3064

Много точно казано,парите не са най-важното,а най-ценното е здравето,заради него колко препятсвия прескачаме,но още сме във форма и няма да се предадем,нали?
Потребители казали Благодаря: ned, Lethos, katrinata, Дидка

Re: ТЪРСЯ СИ ДРУГАРЧЕ В ЖИВОТА :) 3 years, 4 months ago #3068

• Санчо
  • Офлайн
  • Fresh Boarder
Темата е чудесна и мисля, че трябва да се превърне в място за за търсене на другарче, а не за спорове... Споровете и препирните размиват първоначалната идея и тя умира. Може би сухата статистика ще е най-полезна за това място, като ; Снимка, години, състояние, интереси и т.н... Това е от което се нуждаем, пък всеки да си избира.
Last Edit: 2 years, 10 months ago от Санчо.
Потребители казали Благодаря: ned, svet, Дидка

Re: ТЪРСЯ СИ ДРУГАРЧЕ В ЖИВОТА :) 3 years, 4 months ago #3069

• Санчо
  • Офлайн
  • Fresh Boarder
Аз съм с мускулна атрофия и ходя с бастун от 2011 г. Имам фобия от заразни болести и за това държа много на личната хигиена. (Снимка скоро ще си сложа, защото с моята техника в момента ми е невъзможно)

Re: ТЪРСЯ СИ ДРУГАРЧЕ В ЖИВОТА :) 3 years, 4 months ago #3144

• ned
  • Офлайн
  • Administrator
This image is hidden for guests. Please log in or register to see it.

Last Edit: 3 years, 4 months ago от ned.
Потребители казали Благодаря: Дидка

Re: ТЪРСЯ СИ ДРУГАРЧЕ В ЖИВОТА :) 3 years, 1 month ago #3261

• ned
  • Офлайн
  • Administrator
This image is hidden for guests. Please log in or register to see it.
Потребители казали Благодаря: Дидка

Re: ТЪРСЯ СИ ДРУГАРЧЕ В ЖИВОТА :) 3 years ago #3279

• slavi55566
  • Офлайн
  • Senior Boarder
ДО ELITO_VR ЕЛИ АЗ СЪЩО СЪМ С ДИАБЕТ НО ДВОИКА ВСЕ ОЩЕ СЕМ НА ГЛИКОБАИ НО В КРАЙНА НОРМА ВЕЧЕ СТИГАМ НА ГЛАДНО 14,9 18,3 И СКОРО ЩЕ СЕ НАЛОЖИ ДА МИНА НА ИНСОЛИН НО ЗА СЕГА ОЩЕ ОСТИСКВАМ САЩОТО НА ИНСОЛИН Е МНОГО ПО ТРЕДНО ИМАМ МНОГО ПРИЯТЕЛИ КОИТО СА НА ИНСОЛИН И СЪЖЕЛЯВАТ ЧЕ СА ПОЧНАЛИ РАНО НЕ СА ОСТИСКАЛИ . ПО ПОВОД НА ТОВА КОЕТО СПОДЕЛЯШ ЗА ПРИЯТЕЛ ИЛИ ЛЮБОВНИК НЕ СТАВАМ НЕ ЧЕ ИМАМ СЕКСУАЛНИ ИЛИ НЯКАКВИ ДРУГИ ПРОБЛЕМИ А ПРОСТО СЪМ НА 52г И ПОВЕЧЕ ЩЕТИ ПОДХОЖДАМ ЗА ТАТКО ОТКОЛКОТО ЗА БАТКО . ЕЛИ НАБЛЮДАВАЛСЪМ МНОГО ПОДОБНИ СЪДБИ И ЗНАМ ЧЕ Е МНОГО ТРУДНО НО СЛУШАИ МИЛА ДИСТАНЦИРАИСЕ ОТ ПРОБЛЕМА ДИАБЕТ И СЕ ТЪРСИ ПРИЯТЕЛ КАТО ЗДРАВО МОМИЧЕ А В ПОСЛЕДСТВИЕ АКО ПРИЗЛЯЗАТ ПРОБЛЕМИ ТОИ АКО НАИТИНА ТО ОБИЧА ТАКАВА КАКВАТО СИ ЩЕ ПРЕОДОЛЕИ ПРОБЛЕМА АКОЛИ НЕ ЗНАЧИ ЧЕ НЕ Е ИСТИНСКИ А ПО ОТНОШЕНИЕ НА СЕКСА ПРОСТО НЕ СЕ ОТДАВАИ БЪРЗО ИЗИГРАИ НЯКОЯ И ТДУГА СЦЕНКА С ПРОБЛЕМ СВЪРЗАН С ЗАБОЛЯВАНЕТО ТИ И ТОИ АКО Е ИСТИНСКИ ЩЕГО ПОКАЖЕ АКО НЕ Е ПАКЩИ ГО ПОКАЖЕ И ТОГАВА ТИ СИ ЗНАЕШ - ДРУМ , НО АКО ТОИ ГО ИЗЖИВЯВА ЗАЕДНО СТЕБ ТО ЗНАЧИ ЧЕ НЕ СИ МУ БЕЗРАЗЛИЧНА . ЗА СЕГА МОГА ДА ТЕ ПОСЪВЕТВАМ САМО ТОВА . УСПЕХ И БЪДИ ЩАСТЛИВА ТИ ГО ЗАСЛУЖАВАШ . СЛАВИ ВЪЛЕВ
Last Edit: 3 years ago от slavi55566.

Re: ТЪРСЯ СИ ДРУГАРЧЕ В ЖИВОТА :) 2 years, 11 months ago #3314

• DJ_ALEX
  • Офлайн
  • Junior Boarder
къде сте момичета не сте много активни
то както виждам няма истински жени тука
Last Edit: 2 years, 4 months ago от DJ_ALEX.

Re: ТЪРСЯ СИ ДРУГАРЧЕ В ЖИВОТА :) 2 years ago #3531

• cryingheart
  • Офлайн
  • Fresh Boarder
elito_vr zdrasti as si tarsq seriozna vraska ako isash pishi mi da se opoznaem
Last Edit: 2 years ago от cryingheart.

Re: ТЪРСЯ СИ ДРУГАРЧЕ В ЖИВОТА :) 2 years ago #3533

• DJ_ALEX
  • Офлайн
  • Junior Boarder
Тука всеки търси нещо но никой не предлага нищо