Здравейте, Гост
Username Password: Remember me

Парите ни дават независимост и пълноценен живот
(1 разглеждат) (1) Guest
  • Page:
  • 1

TOPIC: Парите ни дават независимост и пълноценен живот

Парите ни дават независимост и пълноценен живот 3 years, 3 months ago #3600

• VHZ
  • Офлайн
  • Fresh Boarder
Здравейте, както сами разбирате аз съм нов във форума, но очаквам да събудя интерес.Търся и предлагам на колегите/ по съдба/ инвалиди съвместно да създадем екип за организиране на дейност на фирма.Необходими са мениджър,юрист и всякакви други професии.Идеята ми е да организираме фирма която да ползва всички предимства и преференции на инвалидите.Самият аз съм инвалид и не искам да съм пасивен.Търся съмишленици изпълнени с идеи и амбиция, борбени и мотивирани.Аз имам фирма , но както винаги е трудно да пробиеш там където са големите акули.Всичко е преразпределено и държавата им помага.Явно подхода трябва да е друг.Имам примери с фирми на инвалиди от други държави.Очаквам да ми пишете на мейла за вашите планове и идеи.Ще отговоря на всеки и се надявам да сформираме една много успешна и креативна група.
Много печеливши компании са се зародили именно по такъв начин.Комюникиране,събеседване,опознаване и сформиране.Очаквам и се надявам да ми пишат сериозни хора.Пишете ми повече за това, какво можете най-добре,за ваши идеи и предложения.Защото, аз лично мисля да отстояваме правата си,да се борим за тях.
Да създадем един сплотен и печеливш колектив.Мисля, че е крайно време да признаем , че се нуждаем не само от внимание, но и от пари за да си осигурим достоен живот.За предпочитане е колегите да са от София и района на София, разбира се всичко е относително.Вярвам в доброто начало.
Успех- hope.sunhope.sun9@gmail.com
Last Edit: 3 years, 3 months ago от VHZ.
  • Page:
  • 1
Модератори: venko1978
Time to create page: 0.14 seconds