Представяния подредени по градове
Hristo Vatev
MyBlog
Понеделник, 19 Януари 2009 22:41


ИМЕ ГРАД
1. Людмил Велчев София
2. Мартин Тарпев София
3. Таня Колева София
4. Диляна Кенанова София
5. Нели Събева София
6. Богдан Николов София
7. Венцислава Веселинова София
8. Диана Павлова София
9. Мариана Харизанова София
10. Емил Балкански София
11. Даниела Неева София
12. Анастасия София
13. Кирил София
14. Боби София
15. Спас Малинов София
16. Румен Георгиев София
17. Спартак Великов София
18. Борислав Филипов София
19. Таня Йорданова София
20. Димитър София
21. Боряна Ефтимова София
22. Мария Петрова София
23. Марио София
  Радослава София
24. Петя София
25. Евтим Иванов София
26. Валентин Борисов София
27. Моника Господинова София
28. Детелина София
29. Минчо Минчев София
30. Велислава София
31. Венци Георгиев София
32. Владимир Владимиров София
33. Драгостина София
34. Константин Божилов София
  Александър Миланов София
35. Евгения София
  Данаил Йорданов София
  Красимира Костадинова София
36. Светла Николова София
37. Стоян Пловдив
38. Методи Комитов Пловдив
39. Пепа Пловдив
40. Русан Пловдив
41. Румен Гоцев Пловдив
42. Мария Каратабанова Пловдив
  Мариана Пловдив
  Веселина Пловдив
43. Вержиния Агопян Пловдив
44. Милен Димитров Пловдив
45. Светла Асенова Пловдив
46. Аделина Миткова Пловдив
47. Надя Пловдив
48. Ивелина Михайлова Варна
49. Богомилка Манолова Варна
50. Йовко Пеев Варна
51. Диляна Денева Варна
52. Милен Петров Варна
53. Тодорка Лекова Варна
54. Иван Стоянов Варна
55. Радослава Георгиева Варна
56. Кристина Варна
57. Румяна Георгиева Варна
58. Георги Георгиев Варна
  Венцислава Варна
59. Цветелина Вълкова Варна
60. Боряна Димитрова Варна
61. Радка Златица
62. Николай Пейчовски Бургас
63. Светла Манасиева Бургас
64. Диян Тодоров Бургас
65. Стоян Стоянов Бургас
66. Ана Йосифова Бургас
  ИВАН ПЕТРОВ Бургас
67. Снежана Стоянова Бургас
68. Михаил Добрев Бургас
69. Антонио Леца Бургас
70. Нора Маринова Бургас
71. Марко Бонев Бургас
72. Гален Господинов Бургас
73. Гюлджан Бургас
74. Зорница Лефтерова Бургас
75. Снежа Кежева Плевен
76. Димитър Стойчев Плевен
77. Огнян Николов Плевен
  Методи Цаков Плевен
78. Юсеин Селиев Плевен
79. Анелия Флорова Плевен
80. Стефан Динев Плевен
  Зоя Атанасова Плевен
81. Марияна Джумалиева Плевен
82. Марин Диков Плевен
83. Надежда Вълчева Плевен
84. Иво Стамов Плевен
85. Яни Плевен
86. Йоанна Йосифова Левски
87. Ваня Стоянова Левски
88. Христина Йорданова Левски
89. Ивелина Иванова Левски
90. Деница Левски
91. Красимира Христова Обнова
92. Виктория Иванова Русе
93. Диян Господинов Русе
94. Светослав Тодоров Русе
95. Нели Ченкова Русе
96. Орхан Сюлейманов Русе
  Ганчо Русе
97. Румен Ченков Русе
98. Недко Ангелов Кубрат
99. Eлеонора Йорданова Кубрат
100. Мариан Минков Севлиево
101. Николай Чолаков Севлиево
102. Цветомира Севлиево
103. Силвия Добрич
104. Яна Стоянова Добрич
  Валери Иванов Добрич
105. Десислава Стефанова Добрич
106. Надя Борисова Дупница
107. Николай Георгиев Монтана
  Десислава Монтана
108. Валентина Донкина Монтана
109. Василена Венелинова Монтана
110. Йордан Илиев Ямбол
111. Виолета Господинова Ямбол
112. Спаска Давранова Стара Загора
113. Людмила Борисова Стара Загора
114. Христина Радомирова Стара Загора
115. Анелия Илиева Стара Загора
116. Янко Димитров Тодоров Стара Загора
  Живко Стара Загора
117. Мариана Стара Загора
  Иво Стара Загора
118. Даниела Пенева Нова Загора
119. Илиян Драганов Ботевград
120. Йонко Стефанов Ботевград
121. Теодора Косова Ботевград
122. Илия Райков Габрово
  Мария Габрово
123. Любка Райкова Габрово
124. Димка Петкова Димитровград
125. Любомира Андонова Димитровград
126. Дияна Ханджиева Димитровград
127. Димо Димитровград
128. Светлана и Алекс Димитровград
129. Георги Йорданов Димитровград
  Йордан Панайотов Михайлов Димитровград
130. Деяна Христова Хасково
131. Десислава Стоянова Хасково
132. Венета Йорданова Хасково
133. Димитър Чобанов Елхово
  Николай Петров Троян
134. Росица Терзиева Елхово
135. Адриян Георгиев Козлодуй
136. Емил Янев Козлодуй
137. Иван Соколов Кюстендил
138. Йоана Скобелева Сливен
139. Атанас Митев Сливен
140. Анастас Димитров Сливен
141. Ани Събева Сливен
142. Добромира Чернинкова Сливен
143. Станимир Петков Сливен
144. Мирослав Стойнов Сливен
145. Даниела Сливен
  Динко Димитров Сливен
146. Веселка Маринова Каспичан
147. Надежда Михайлова Свищов
148. Николай Костов Септември
149. Емил Антонов Шумен
150. Мила Шумен
  Христиан Шумен
151. Милена Петрова Белене
152. Милена Костова Перник
153. Мария Перник
154. Сашо Илиев Сандански
155. Стефан Геров Пазарджик
156. Верка Стойкова
Пазарджик
157. Невена Димитрова Асеновград
158. Пламен Стоянов Асеновград
159. Ваня Калоферова Асеновград
160. Ангел Щерев Гоце Делчев
161. Миглена Узунова Елена
162. Венелин Стефанов Елена
164. Ростислав Тодоров Елена
  Драгомир Коларов Елена
165. Николина Коларова Елена
166. Мехмет Али Розино
167. Димитър Димитров Полски Тръмбеш
168. Денка Драганова Велико Търново
169. Любомир Василев Велико Търново
170. Пламен Йовчев Велико Търново
171. Юлияна Ковачева Велико Търново
172. Станислав Добрев Велико Търново
173. Илка Велико Търново
174. Ивайло Иванов Вършец
175. Апостол Латев Перущица
176. Атанас Жостов Испания
177. Димитър Иванов Испания
178. Димитрина и Николай Равда
179. Вероника Маринова Павликени
180. Иван Караиванов Разград
181. Станимир Караиванов Разград
182. Никола Николов Разград
183. Румяна Каменска - Донкова Банкя
184. Мая Радова Благоевград
185. Петър Янков Благоевград
186. Цветомира Цонева Опака
  Мирослав Цветанов Етрополе
187. Нина Враца
188. Десислав Враца
189. Симеон Смолян
  Даниела Молова Смолян
  Христо Трендафилов Смолян
190. Йордан Тодоров Велики Преслав
191. Юлиян Кескинов Силистра
192. Милен Тодоров Силистра
193. Цветан Чуков Трявна
194. Любен Каменчев Раковски
195. Христина Раднево
196. Димитрина Иванова Стражица
197. Преслава Мадан
198. Айнур Провадия
199. Росен Самоков
200.. Яким
Казанлък
201.. Тоня Стоянова Казанлък
202. Гюлюмсер Завет
203. Зорница Войничанска Мизия
  Дияна Цветкова Попово
  Кристина Франческо Нови Пазар
204. Дари Нови Пазар
205. Филип Светославов Коновски
Търговище
206. Ивелин Кънев Сопот
207. Кристина Лом
208. Цветан Кавраков с.Сатовча
  Али Махмудов Алиев с.Преславци
  Светла Ас.Дафинова с.Баните
209. Димитрина Димитрова с.Ясен
210. Светла с.Ново Делчево
211. Соня Ивайловград
Общо Коментари (0)Add Comment

Оставете коментар
Трябва да влезете в сайта като потребител, за да коментирате. Моля регистрирайте се, ако все още нямате профил.

busy